Dotacja na fotowoltaikę
do 27 000 zł dla Gminy Pabianice

Jesteś właścicielem nieruchomości na terenie gminy wiejskiej Pabianice?

Chcesz otrzymać dotację nawet do 27.000 złotych?

Czy tak jak nam, zależy Ci na czystym powietrzu?

Jeśli TAK, dołącz do programu wsparcia budowy instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych na terenie gminy wiejskiej Pabianice i wybierz nas – FlexiPower Group – na swojego wykonawcę!

Odnawialne źródła energii to nasza praca i pasja. Zaopatrujemy w fotowoltaikę nieruchomości na terenie całego kraju. Naszą siedzibą i miejscem zamieszkania są Pabianice. Teraz mamy możliwość, aby wspólnie z mieszkańcami gminy zadbać o czyste powietrze w naszej okolicy.

Jako właściciel lub współwłaściciel budynku mieszkalnego na terenie gminy, możesz otrzymać do 27.000 złotych dotacji na budowę instalacji fotowoltaicznej. Projekt pokryje do 70% kosztów Twojej inwestycji, a na całe przedsięwzięcie gmina przeznaczy ponad 2 miliony złotych.

Jeśli:

  • jesteś właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości mieszkalnej na terenie gminy wiejskiej Pabianice,
  • nie zalegasz gminie z opłatami podatkowymi i cywilno-prawnymi,
  • chcesz zainwestować w instalację fotowoltaiczną, dzięki której przestaniesz płacić za prąd
Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać najlepsze produkty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Przeprowadzimy Cię także przez proces składania wniosku do gminy, który jest warunkiem otrzymania dofinansowania.

Na bieżąco pomożemy Ci rozwiać Twoje wątpliwości; zaoferujemy też pełne wsparcie serwisowe na świetnych warunkach. Przekonaj się, że fotowoltaika to słuszny wybór i przyszłość całego świata. Razem możemy sprawić, że będzie to także przyszłość Pabianic.

Więcej przeczytasz na blogu

Instalacja fotowoltaiczna bez wychodzenia z domu? Dziś to możliwe. Umów się z naszym konsultantem za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń +48 535 102 121 i zamów spotkanie online.

  • Spotkanie online odbywa się za pomocą ogólnodostępnego komunikatora zoom.us
  • Spotkanie online trwa 60 minut, składa się na nie prezentacja, audyt, oferta wraz z wyceną

Więcej przeczytasz na blogu

Call Now ButtonZADZWOŃ