fbpx

Dotacja na fotowoltaikę
do 15 000 zł dla Warszawy

W Warszawie wystartował nabór wniosków do programu „Wykorzystanie lokalnych źródeł energii odnawialnej”

Chcesz otrzymać dotację nawet do 15 000 złotych?

Czy tak jak nam, zależy Ci na czystym powietrzu?

Jeśli TAK, dołącz do programu „Wykorzystanie lokalnych źródeł energii odnawialnej” na terenie Warszawy i wybierz nas – FlexiPower Group – na swojego wykonawcę! Nabór wniosków trwa tylko do końca marca 2021 i dotyczy inwestycji realizowanych na przyszły rok.

W ramach II edycji programu „Wykorzystanie lokalnych źródeł energii odnawialnej” od 1 września mieszkańcy Warszawy mogą składać wnioski o dofinansowania instalacji fotowoltaicznych i innych instalacji OZE. Maksymalna kwota dofinansowania to 15 000 zł, ale nie więcej niż 1 500 zł na 1 kWp.

Pierwsze wydatki na inwestycję nie mogą zostać poniesione przed podpisaniem umowy. Nabór wniosków trwa do końca marca 2021 i obejmuje inwestycje planowane w tym samym roku. W umowie o udzieleniu dotacji oznacza się również termin zakończenia inwestycji, który jednak nie może być późniejszy niż 30 listopada 2021. Program „Wykorzystanie lokalnych źródeł energii odnawialnej” można łączyć z Ulgą Termomodernizacyjną.

Warszawski program dotacji pozwala na dofinansowanie instalacji:

  • paneli fotowoltaicznych,
  • kolektorów słonecznych,
  • pomp ciepła.

pod warunkiem, że nieruchomość nie jest ogrzewana kotłami lub paleniskami na paliwo stałe lub olej opałowy.

W przypadku pomp ciepła kwota dotacji może wynosić nawet do 30 000 zł, ale nie więcej niż 1 000 zł/kW, przy gruntowej pompie maksymalna kwota dotacji to 40 000 zł, ale nie więcej niż 2 000 zł/kW

Na dofinansowanie na fotowoltaikę mogą liczyć osoby fizyczne, firmy oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać Ci najlepsze produkty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Przeprowadzimy Cię także przez proces składania wniosku do programu.

Kalkulator

Instalacja fotowoltaiczna bez wychodzenia z domu? Dziś to możliwe. Umów się z naszym konsultantem za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń +48 535 102 121 i zamów spotkanie online.

  • Spotkanie online odbywa się za pomocą ogólnodostępnego komunikatora zoom.us
  • Spotkanie online trwa 60 minut, składa się na nie prezentacja, audyt, oferta wraz z wyceną

Więcej przeczytasz na blogu

Call Now ButtonZADZWOŃ