KONTAKT

Poznajmy się. Nasze biura zlokalizowane są w Kudrowicach i Woli Zaradzyńskiej.
Napisz, zadzwoń lub skontaktuj się z nami na Facebook’u .

FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K.

95-054 Wola Zaradzyńska
ul. Majora Hubala 157

NIP 7312045200
REGON 101611814
KRS 0000463831

telefon +48 535 102 121
e-mail biuro@flexipowergroup.pl


ZADZWOŃ DO NAS

Serwis

Skontaktuj się z naszym serwisem lub zgłoś reklamację. W celu weryfikacji Twojego zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza. To potrwa tylko chwilę.

Zgłoś reklamację

Radosław Goszczyński
Dyrektor ds. sprzedaży
Sales Director
+48 603 080 557
r.goszczynski@flexipowergroup.pl

Anna Banaś-Ziółkowska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Sales and Logistics Specialist
+48 570 944 144
a.banas@flexipowergroup.pl

Monika Mikułowska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Sales and Logistics Specialist
+48 733 520 420
m.mikulowska@flexipowergroup.pl

Karolina Janicka
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Sales and Logistics Specialist
+48 884 000 168
k.janicka@flexipowergroup.pl


Kamila Mielczarek
Specjalista ds. administracji
Administration Specialist
+48 530 773 001
k.mielczarek@flexipowergroup.pl

Katarzyna Kowalska
Specjalista ds. administracji
Administration Specialist
+48 535 102 121
k.kowalska@flexipowergroup.pl

Monika Kubicka
Specjalista ds. administracji
Administration Specialist
+48 533 666 216
m.kubicka@flexipowergroup.pl

Robert Krawczyk
Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych
Retail and Business Customers Specialist
+48 733 520 052
r.krawczyk@flexipowergroup.pl


Michał Malesa
Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych
Retail and Business Customers Specialist
+48 534 044 099
m.malesa@flexipowergroup.pl

Tomasz Krach
Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych
Retail and Business Customers Specialist
+48 884 000 142
t.krach@flexipowergroup.pl

Bartosz Krawczyk
Dyrektor ds. inwestycji
Investment Director
+48 726 102 610
b.krawczyk@flexipowergroup.pl

Karol Jakubczyk
Dyrektor ds. inwestycji PV
PV Investment Director
+48 733 503 133
k.jakubczyk@flexipowergroup.pl

Małgorzata Jurek
Specjalista ds. zamówień publicznych
Public Procurement Specialist
+48 536 533 994
m.jurek@flexipowergroup.pl

Sylwia Kępka
Specjalista ds. zamówień publicznych
Public Procurement Specialist
+48 733 503 662
s.kepka@flexipowergroup.pl


Magdalena Kornelska
Specjalista ds. marketingu
Marketing Specialist
+48 533 772 242
m.kornelska@flexipowergroup.pl


Dział Techniczny/serwis


serwis@flexipowergroup.pl

Mateusz Rogoziński
Kierownik ds. technicznych i serwisu
Technical and Service Manager
+48 731 222 048
m.rogozinski@flexipowergroup.pl

Martyna Pigulska
Zastępca kierownika ds. technicznych i serwisu
Deputy Technical and Service Manager
+48 733 503 835
m.pigulska@flexipowergroup.pl

Konrad Nowiński
Specjalista ds. serwisu
Service Specialist
+48 733 520 115
k.nowinski@flexipowergroup.pl

Małgorzata Grabarczyk
Specjalista ds. serwisu
Service Specialist
+48 535 102 117
m.grabarczyk@flexipowergroup.pl


Ewa Kloze
Specjalista ds. serwisu fotowoltaiki
Specialist for the Photovoltaic Service
+48 731 111 430
e.kloze@flexipowergroup.pl

Dział Floty


Łukasz Wojciechowski
Specjalista ds. floty
Fleet Specialist
+48 536 446 882
l.wojciechowski@flexipowergroup.pl


Dział Projektów PV


Klaudia Mikołajczyk
Kierownik ds. inwestycji
Investment Manager
+48 884 000 135
k.mikolajczyk@flexipowergroup.pl

Joanna Giesko
Inżynier PV
PV Engineer
+48 733 520 320
j.giesko@flexipowergroup.pl


Dział Księgowości i Kadr


Katarzyna Kamińska
Główna Księgowa
Chief Accountant
+48 731 111 031
k.kaminska@flexipowergroup.pl

Joanna Madaj
Księgowa
Accountant
+48 731 111 031
j.madaj@flexipowergroup.pl

Milena Stusio
Specjalista ds. kadr i płac
HR and Payroll Specialist
+48 731 111 403
kadry@flexipowergroup.pl

Anna Agata
Specjalista ds. kadr
HR Specialist
+48 731 111 403
a.agata@flexipowergroup.pl


POROZMAWIAJMY

ODPOWIADAMY W CIĄGU 24H, MOŻESZ BYĆ PEWNY

Wypełnij formularz, napisz nam, czego oczekujesz. Wskaż, czego dotyczy Twoja wiadomość: instalacja fotowoltaiczna, farma fotowoltaiczna, pompa ciepła, stacja ładująca czy systemy elektryczne. Abyśmy mogli dobrze przygotować się do rozmowy i przedstawić jak najlepszą ofertę, do formularza możesz załączyć również zdjęcie lub inne ważne materiały.

POROZMAWIAJMY

ODPOWIADAMY W CIĄGU 24H, MOŻESZ BYĆ PEWNY

Wypełnij formularz, napisz nam, czego oczekujesz. Wskaż, czego dotyczy Twoja wiadomość: instalacja fotowoltaiczna, farma fotowoltaiczna, pompa ciepła, stacja ładująca czy systemy elektryczne. Abyśmy mogli dobrze przygotować się do rozmowy i przedstawić jak najlepszą ofertę, do formularza możesz załączyć również zdjęcie lub inne ważne materiały.
Call Now ButtonZADZWOŃ