Dołącz do Programu Poleceń i zarabiaj

Instalacje fotowoltaiczne budzą obecnie duże zainteresowanie. To przede wszystkim udana i przyjazna środowisku inwestycja na lata, która pozwala cieszyć się komfortem użytkowania.

Cenisz sobie środowisko naturalne i stabilność energetyczną swojego domu? Chcesz obniżyć dotychczasowe rachunki za prąd i szukasz odpowiedniego Partnera w obszarze odnawialnych źródeł energii? Zaufaj firmie z ugruntowaną pozycją na rynku i razem z nami czerp energię ze słońca!

Ale instalacja fotowoltaiki to nie wszystko…

W GRUPIE FLEXI SIŁA!

Wierzymy w siłę sieci kontaktów, którym przyświeca wspólny cel. W naszym Programie Poleceń wszyscy zyskują! Rekomendując montaż naszych instalacji fotowoltaicznych, możesz zdobyć wartościowe bonusy, a polecony przez Ciebie klient otrzyma atrakcyjną ofertę cenową!

SKORZYSTAJ Z PROGRAMU POLECEŃ

Zmiana na lepsze wcale nie musi być trudna i czasochłonna. Zapoznaj się z zasadami Programu Poleceń FlexiPower i zobacz jakie to proste:

 1. Skontaktuj się z nami poprzez dostępny formularz, pozostawiając swoje dane kontaktowe.
 2. Poczekaj na kontakt z naszym konsultantem, który przedstawi ofertę i ustali wszystkie potrzebne szczegóły.
 3. Poleconemu przekażemy voucher z rabatem w wysokości 100 zł za każdy 1 kWp instalacji. Wykonamy audyt, doradzimy najlepsze rozwiązania i ustalimy odpowiedni termin montażu.
 4. Ty, jako Polecający otrzymasz od FlexiPower Group 500 zł za każdą poleconą osobę, u której zostanie wykonany montaż.
 5. Wszyscy cieszymy się energią czerpaną ze słońca!

Im więcej osób zachęcasz do działania proekologicznego i współpracy z FlexiPower Group, tym większe są korzyści dla obu stron!
Współpraca z nami pozwoli wszystkim zainteresowanym zielonymi technologiami sprawnie wdrożyć i korzystać z oferty instalacji fotowoltaicznej na preferencyjnych warunkach. Głęboko wierzymy, że przyczyni się to do wzrostu podobnych inwestycji w całej Polsce, a co za tym idzie przełoży się na realną zmianę kondycji środowiska naturalnego.

Nie zwlekaj i już dziś dołącz do Programu, wypełniając formularz!

[button title=”WYPEŁNIJ FORMULARZ” link=”https://flexipowergroup.pl/program-polecen/” target=”” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Lubimy wspierać Klientów w realizacji projektów związanych z branżą OZE. Napisz nam, w jaki sposób możemy pomóc.

  Skontaktuj się z nami tak, jak ci wygodnie – zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

  Kalkulator fotowoltaiczny Kalkulator pompy ciepła
  To top