Nie przegap swojej szansy na dofinansowanie 5 000 zł – druga tura programu „Mój Prąd” kończy się już 18 grudnia

Druga tura wniosków do programu „Mój Prąd” kończy się już 18 grudnia. Najbliższy miesiąc to tak naprawdę ostatnia szansa, aby złożyć wniosek o dotację na 5 000 zł na instalację fotowoltaiczną. Tym bardziej, że kontynuacja programu wcale nie jest taka oczywista.

Co to jest program „Mój Prąd”?

Jest to dofinansowanie 50% kosztów kwalifikowanych do fotowoltaiki dla domu, jednak nie wyższe niż 5 000 zł. Nabór wniosków trwa tylko do 18.12.2020, a budżet programu to 1 000 000 000 złotych.

Dotacja jest bezzwrotna i dzięki pomocy specjalistów FlexiPower Group szybka oraz łatwa do uzyskania. Nasz dział handlowy czuwa nad całym procesem formalności, aż do późniejszego montażu instalacji fotowoltaicznej.

Do kogo skierowany jest program „Mój Prąd”?

Dofinansowanie 5 000 zł skierowane jest do osób, które nie otrzymały wcześniej żadnej pomocy finansowej ani dotacji do instalacji fotowoltaicznej. „Mój Prąd” nie łączy się także z równoległymi dofinansowaniami, takimi jak „Czyste Powietrze 2.0” czy ulgą termomodernizacyjną.

Dofinansowanie z programu może zostać przeznaczone na wszystkie koszty związane z zakupem komponentów do instalacji fotowoltaicznej, aż po jej montaż. Dlatego warto zwrócić się bezpośrednio do wykonawcy, w tym przypadku do nas – w sprawie wyceny, złożenia wniosku i montażu instalacji fotowoltaicznej.

[button title=”POBIERZ INSTRUKCJĘ WYPEŁNIENIA WNIOSKU” link=”https://flexipowergroup.pl/Moj_prad_ver2.pdf” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

Otrzymaj dofinansowanie dzięki specjalistom z FlexiPower Group!

FlexiPower Group od 2007 roku działa na rynku OZE. W ciągu całej swojej działalności zrealizowaliśmy ponad 25 000 instalacji fotowoltaicznych, 40 000 instalacji solarnych i prawie 4 000 pomp ciepła. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem gigantów w branży OZE: Jinko Solar (moduły fotowoltaiczne), SolaX POWER (falowniki).

Działamy w całej Polsce, dlatego skutecznie wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych dla klientów, którzy chcą szybko i w przystępnej cenie przeprowadzić taką inwestycję. Nasze hasło przewodnie to „Umowa w 24h, montaż instalacji fotowoltaicznej w 10 dni”.

Nasz magazyn centralny, który znajduje się w Kudrowicach pod Łodzią jest stale uzupełniany, dzięki czemu większość potrzebnych komponentów mamy dostępnych od ręki. To znacznie przyśpiesza proces zleconych montaży i wyróżnia nas wśród konkurencji.

Do zakończenia drugiej tury programu „Mój Prąd” coraz mniej czasu

Wniosek można złożyć tylko do 18 grudnia. Warto postawić na sprawdzoną firmę, która nie dość, że pomoże w formalnościach to jeszcze szybko i skutecznie wykona montaż instalacji fotowoltaicznej.

Dodatkowym atutem przemawiającym za współpracą z FlexiPower Group jest fakt, że w tych trudnych czasach wprowadziliśmy „Spotkania Online” i cały proces od pierwszego spotkania, poprzez formalności do momentu instalacji jesteśmy w stanie przeprowadzić przez internet – bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Dbamy o klientów i ich bliskich, dlatego przygotowaliśmy bezpieczną procedurę dotycząca sprzedaży. Więcej na temat „Spotkania Online”:

[button title=”UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE ONLINE” link=”https://flexipowergroup.pl/spotkanie-online/” target=”” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

Instalacja fotowoltaiczna to dobra lokata na przyszłość. Program „Mój Prąd” stanowi dodatkowy argument za inwestycją w odnawialne źródła energii.

[button title=”SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI” link=”https://flexipowergroup.pl/kontakt/” target=”” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Lubimy wspierać Klientów w realizacji projektów związanych z branżą OZE. Napisz nam, w jaki sposób możemy pomóc.

    Skontaktuj się z nami tak, jak ci wygodnie – zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

    Kalkulator fotowoltaiczny Kalkulator pompy ciepła
    To top