Wprowadzamy na rynek moduły fotowoltaiczne N-TYPE Jinko Solar

To już oficjalne. Od początku października nasz magazyn centralny wypełnia się nowoczesnymi modułami N-TYPE. We wrześniu sfinalizowaliśmy umowę i dziś możemy powiedzieć to głośno: Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem Jinko Solar!

Jinko Solar na świecie

W ciągu ostatnich 10 lat Jinko Solar stało się niekwestionowanym liderem w branży fotowoltaicznej i zdobywa na tym polu wszystkie możliwe wyróżnienia. Producent z Chin znajduje się w czołówce rankingu Tier-1 Bloomberg NEF, a co ważniejsze w 2019 roku uzyskał najwyższy wskaźnik zdolności bankowej PV Tech.

Moduły fotowoltaiczne N-TYPE

Od października w instalacjach fotowoltaicznych montowanych przez nasze ekipy zaczynają pojawiać się moduły TIGER 66 ogniwowy N-TYPE – FULL BLACK o mocy 390W wyprodukowane w technologii half-cut, czyli półogniw.

Podzielenie 66 ogniw na połowy pozwala uzyskać większą moc wyjściową. Dzięki zastosowaniu takiej technologii moduły mogą pracować bez problemu w trudnych warunkach. Bardzo dobrze radzą sobie w częściowym zaciemnieniu, zabrudzeniu czy innych niesprzyjających okolicznościach. Co warto wspomnieć – mają mniejszy współczynnik temperaturowy oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Moduły wykonane w technologii N-TYPE posiadają aż 30-letnią gwarancję na moc wyjściową na poziomie 87,4%.

[button title=”OFERTA” link=”https://flexipowergroup.pl/produkty-pv/moduly/” target=”” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

Moduły fotowoltaiczne P-TYPE

Dzięki współpracy Jinko Solar i FlexiPower Group moduły N-TYPE trafią nie tylko do klientów detalicznych w postaci inwestycji dla domu czy firmy. Oferujemy je również w segmencie B2B: hurtowniom, instalatorom i niezależnym zespołom montażowym.

W ofercie poza modułami N-TYPE znajdują się również moduły P-TYPE:

– TIGER 66-ogniwowy P-TYPE – BLACK FRAME o mocy 385W
– TIGER 66-ogniwowy P-TYPE – FULL BLACK o mocy 380W

Jinko Solar to drugi gigant fotowoltaiczny po SolaX POWER w ofercie naszej firmy. Stawiamy na sprawdzonych partnerów, którzy poza jakością utrzymują też dostępną cenę, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z rynkiem hurtowym, czy detalicznym.

Wysoka moc = lepsza jakość

Wybierając instalację realizowaną przez naszą firmę, klient może być pewny, że otrzyma jakościowe komponenty sprawdzonych producentów, a doświadczona ekipa montażowa w odpowiedni sposób przeprowadzi instalację.

Wprowadzenie modułów N-TYPE nie jest przypadkowe. Stawiamy na nowe technologie i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Oferowane przez nas moduły Jinko Solar dostępne są od mocy 380W do 405W.

[button title=”KONTAKT” link=”https://flexipowergroup.pl/kontakt/” target=”” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Lubimy wspierać Klientów w realizacji projektów związanych z branżą OZE. Napisz nam, w jaki sposób możemy pomóc.

    Skontaktuj się z nami tak, jak ci wygodnie – zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

    Kalkulator fotowoltaiczny Kalkulator pompy ciepła
    To top