Kup instalacje fotowoltaiczną dziś zapłać za 3 miesiące

Montaż instalacji fotowoltaicznej dziś, płatność za 3 miesiące

Kup instalacje fotowoltaiczną dziś zapłać za 3 miesiące

W czasach, kiedy ceny energii są niepewne, wiele osób zaczyna szukać alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich są inwestycje w odnawialne źródła energii, a co za tym idzie, instalacje fotowoltaiczne. Poza programami „Mój Prąd” oraz „Czyste Powietrze” obniżającymi koszt inwestycji, można skorzystać także z kredytów.

Instalacja fotowoltaiczna na raty

Instalacja fotowoltaiczna na kredyt to jedno z rozwiązań, które zaczyna być coraz bardziej popularne. W zależności od firmy finansującej, chcąc skorzystać z fotowoltaiki na raty, możemy przebierać w propozycjach i warunkach.

Nasza firma idzie krok dalej: proponujemy zainwestować w instalację fotowoltaiczną z odroczoną datą płatności. Umowę podpisujemy dziś, a instalacja fotowoltaiczna montowana jest w ciągu 10 dni. Pierwsza rata płatna jest dopiero za 90 dni (3 miesiące).

Tę opcję przygotowaliśmy z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zainwestować w odnawialne źródła energii już teraz, zapewniając sobie perspektywę znacznie tańszego prądu w zaledwie kilka dni od podjęcia decyzji.

Jak uzyskać kredyt na instalację fotowoltaiczną?

Aby uzyskać kredyt na instalację fotowoltaiczną, wystarczy umówić się z naszym Konsultantem osobiście lub online. Podczas spotkania przeprowadzamy audyt, na podstawie którego wyceniamy koszt instalacji fotowoltaicznej.

Kolejnym etapem są formalności, których wymaga bank w celu określenia zdolności kredytowej oraz okresu kredytowania. Warto pamiętać, że im krótszy okres kredytowania, tym mniejsze odsetki, a co za tym idzie – szybszy zwrot z inwestycji.

Podczas wypełniania wniosku do banku, warto zrobić symulację: czy kredyt ma pokryć całość instalacji fotowoltaicznej czy tylko jej część. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić wysokość raty i okres kredytowania.

Szczegóły :

 • kredyt konsumpcyjny dla klientów indywidualnych
 • oprocentowanie od 5,42% do 5,57% w zależności od okresu kredytowania
 • prowizja 0,0%
 • maksymalna wysokość kredytu 30 000
 • okres kredytowania wynosi maksymalnie 7 lat (81 rat)

W jaki sposób instalacja fotowoltaiczna wpłynie na rachunek za prąd?

Zapotrzebowanie – to słowo klucz. Podczas audytu nasz Konsultant na podstawie wywiadu i analizy rachunków za prąd określa zużycie i dobiera najbardziej korzystną ofertę. Warto pamiętać, że na ofertę ma wpływ wiele czynników, takich jak:

 • rodzaj poszycia dachowego,
 • położenie domu względem stron świata,
 • lokalizacja rozdzielni głównej,
 • odległości pomiędzy poszczególnymi elementami zestawu fotowoltaicznego.

Szacujemy, że optymalne warunki pogodowe w Polsce pozwalają na uzyskanie nawet 1000 kWh z 1 kWp w ciągu roku.
Roczne rachunki na poziomie 3.600 zł mogą zmaleć dziesięciokrotnie – do 360 zł za taki sam okres. To 90% oszczędności w pierwszym roku działania instalacji fotowoltaicznej.

Instalacja fotowoltaiczna to przyszłość

Odnawialne źródła energii to przyszłość. Instalacja fotowoltaiczna daje niezależność energetyczną, bezpieczeństwo i oszczędność. Okres pandemii pokazał nam, jak bardzo liczy się świadome zarządzanie zasobami i oszczędności. Teraz możemy wykorzystać je w najlepszy możliwy sposób.

 

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Lubimy wspierać Klientów w realizacji projektów związanych z branżą OZE. Napisz nam, w jaki sposób możemy pomóc.

  Skontaktuj się z nami tak, jak ci wygodnie – zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

  Kalkulator fotowoltaiczny Kalkulator pompy ciepła
  To top