Spotkanie online, czyli instalacja fotowoltaiczna w czasach kwarantanny

Instalacja fotowoltaiczna bez wychodzenia z domu? Dziś to możliwe. W tym trudnym okresie izolacji wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, dla których bezpieczeństwo najbliższych jest najważniejsze, a którzy jednocześnie chcą zadbać o stabilność energetyczną swojego domu.

Montaż instalacji fotowoltaicznej to inwestycja na lata. To niższe rachunki za prąd i wysoki komfort użytkowania, a to wszystko dzięki energii czerpanej ze słońca. Możemy zacząć korzystać z niej również teraz, gdy obecne warunki nie sprzyjają większości działaniom.

Przygotowaliśmy prosty i bezpieczny sposób, dzięki któremu możemy przeprowadzić cały nasz proces – od pierwszej rozmowy, poprzez audyt, aż do montażu – bez bezpośredniego kontaktu z konsultantem. Spotkanie online, przeprowadzone za pomocą prostych narzędzi dostępnych dla wszystkich, pozwoli na sprawne sfinalizowanie procesu. Czasy są trudne, ale nie powinny nas ograniczać – tym bardziej, jeżeli mówimy o inwestycji w przyszłość.

Online, czyli jak?

Jak to robimy? To proste – zadzwoń do nas lub zarejestruj się za pomocą formularza kontaktowego i umów się z konsultantem na dowolny termin, który będzie dogodny dla Ciebie i Twoich bliskich. Otrzymasz od nas e-mail z linkiem do rozmowy wideo oraz wytycznymi, co powinieneś przygotować na spotkanie. Link otrzymasz z adresu biuro@flexipowergroup.pl 30 minut przed wyznaczoną godziną, tak abyś odpowiednio wcześniej mógł sprawdzić parametry techniczne połączenia, takie jak kamera i mikrofon.

Rozmowa jest bardzo merytoryczna i nie różni się prawie niczym od tradycyjnego spotkania, poza tym, że nasz konsultant nie znajduje się w tym samym pomieszczeniu. To dla nas żaden problem! Wciąż mamy w sobie tak samo dobrą energię, którą przekażemy Tobie i Twoim najbliższym najpierw za pośrednictwem monitora, a potem już w postaci naszych paneli fotowoltaicznych montowanych na Twoim domu lub przed nim.

Rozmowa kończy się audytem, podczas którego wspólnie z konsultantem należy określić potrzeby, dobrać moc instalacji, rodzaj montażu… To już prawie koniec – została jeszcze wycena. To moment, w którym konsultant przedstawi Ci różne warianty, zestawy i na bazie doświadczeń wskaże najlepsze rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa domowego.

Umowa w 24, montaż w 10 dni.

Jeżeli po spotkaniu online jesteś zdecydowany na podjęcie współpracy, przygotujemy dla Ciebie umowę w ciągu 24h, a kolejnym krokiem będzie ustalenie daty montażu. Przy tak pomyślnym scenariuszu, instalacja fotowoltaiczna zostanie zamontowana na Twoim dachu maksymalnie po 10 dniach od podpisania umowy z konsultantem. To wszystko bez wychodzenia z domu!

Proces, który przygotowaliśmy, jest bezpieczny zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich, jak również dla naszych pracowników. Sytuacja wymaga niestandardowych zasad funkcjonowania i my to rozumiemy. Działamy tak, aby każdy łatwo mógł się z nami skontaktować i podjąć dobrą decyzję na przyszłość.

Krok po kroku:
– Zadzwoń na numer +48 535 102 121 lub skorzystaj z formularza kontaktowego
– Zamów spotkanie online z konsultantem
– Wybierz termin, odbierz link do rozmowy online
– Zarezerwuj sobie 60 minut
– Włącz wideorozmowę, podczas której razem z konsultantem przejdziesz przez etapy: prezentacji, audytu, wyceny i wstępnej wizualizacji instalacji fotowoltaicznej
– Podejmij decyzję i zleć przygotowanie umowy
– Podpisz umowę i umów montaż instalacji fotowoltaicznej
– Ciesz się bezpieczeństwem energetycznym i oszczędnościami!

[button title=”WYPEŁNIJ FORMULARZ” link=”https://flexipowergroup.pl/spotkanie-online/” target=”” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”3″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Lubimy wspierać Klientów w realizacji projektów związanych z branżą OZE. Napisz nam, w jaki sposób możemy pomóc.

    Skontaktuj się z nami tak, jak ci wygodnie – zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

    Kalkulator fotowoltaiczny Kalkulator pompy ciepła
    To top