fbpx

Fotowoltaika Kielce

Jeżeli posiadasz dom jednorodzinny lub firmę, a Twoje miesięczne koszty za prąd bardzo często przyprawiają Ciebie o ból głowy, to dobrze trafiłeś. Mamy rozwiązanie, które będzie idealną inwestycją na przyszłość i sposobem na wysokie rachunki za energię elektryczną.

Instalacja fotowoltaiczna rozwiąże Twój problem i zapewni bezpieczeństwo dla całej rodziny.

Panele PV pozwolą Ci czerpać szereg korzyści z nieograniczonej ilości darmowej energii słonecznej. To nieoceniony zysk dla Twojego portfela oraz ogromny komfort, tym bardziej, że doskonale wiesz, jak ceny za prąd szybko rosną! Nasza firma Flexipower Group od wielu lat specjalizuje się w serwisowaniu oraz montażu instalacji fotowoltaicznej na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Zapytaj o wycenę
FOTOWOLTAIKA ŚWIĘTOKRZYSKIE

Najwięcej zapytań o ofertę otrzymujemy z miast takich jak: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, Chęciny, Małogoszcz, Chmielnik, Radoszyce, Ćmielów, Kunów, Daleszyce, Wąchock, Koprzywnica, Bodzentyn, Osiek, Klimontów, Oleśnica, Zawichost, Morawica, Łagów, Stopnica, Nowa Słupia, Skalbmierz, Pierzchnica, Pacanów, Szydłów, Nowy Korczyn, Działoszyce, Wiślica czy Opatowice. Obsługujemy również klientów z mniejszych miejscowości, u których montaż niekiedy jest jeszcze bardziej opłacalny.

Nasza działalność w dużej mierze bazuje na budowaniu relacji partnerskich z naszymi klientami, ponieważ to ich polecenia są dla nas najlepszą formą reklamy. Wiemy o tym, że wykonywane rzetelnie usługi i Twoje zadowolenie zapewni nam kolejnych klientów zainteresowanych rozwiązaniami OZE.

Pamiętaj! Oferujemy tylko takie panele fotowoltaiczne, które są w pełni dopasowane do Twoich potrzeb, a także możliwości finansowych. Sami bardzo długo szukaliśmy produktu o najlepszym stosunku jakości do ceny, dlatego naprawdę możesz nam zaufać! Znamy się na tym, co robimy.

Instalacja fotowoltaiczna - zasada działania

Ogniwa fotowoltaiczne są dosyć prostym urządzeniem w wyglądzie, jak i sposobie działania. Cały proces polega na oddziaływaniu promieni słonecznych na półprzewodniki, które jak sama nazwa wskazuje przewodzą ładunek elektryczny i tym samym produkują prąd stały. Ten zaś jest kierowany do falownika zamieniającego go, na prąd zmienny, czyli taki jaki jest obecny w naszych gniazdkach. Mówiąc prościej, padające na panel promienie słoneczne są przekształcane w energię elektryczną, z której możesz korzystać do woli.

W skład instalacji fotowoltaicznej przeważnie wchodzą:

  • stelaż - stalowy fundament, do które mocowane są panele,
  • moduły fotowoltaiczne - umożliwiające przekształcanie energii słonecznej w elektryczną,
  • zabezpieczenie AC/DC - chroniące całą instalację i dom przed przepięciami,
  • falownik - przekształca prąd stały w zmienny,
  • konektory - łączą ze sobą moduły fotowoltaiczne oraz przewody solarne - wykorzystywane do łączenia poszczególnych części instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne – korzyści

Budowa instalacji może się nieco różnić w zależności od wybranego produktu dostępnego na rynku. Podejmujemy się realizacji instalacji bez względu na kształt dachu czy jego pokrycie. Oczywiście w przypadku dachów skośnych  ze względu na charakterystykę prac koszt montażu może być nieco wyższy.

Panele fotowoltaiczne stanowią najbardziej przystępne rozwiązanie należące do grupy odnawialnych źródeł energii. W pierwszej kolejności pozwalają na duże oszczędności w Twoim miejscu zamieszkania lub prężnie działającym przedsiębiorstwie. Jednak niższe rachunki za prąd to zdecydowanie nie wszystko.

Jedną z ważniejszych zalet instalacji fotowoltaicznych jest to, że zgodnie z ustawą o OZE – prosumenci, czyli osoby korzystające z mikroinstalacji PV mogą odsprzedawać nadwyżkę wyprodukowanej energii elektrycznej, w celu jej późniejszego odbioru w dogodnym terminie. Jest to bardzo istotne biorąc pod uwagę sezonowość nasłonecznienia i nadwyżki w produkcji energii w niektórych miesiącach. Tym samym Ty i Twoja rodzina zyskujecie niezależność energetyczną. Od teraz nie musicie dbać o podwyżki cen energii, a na dodatek wykazujecie troskę o środowisko naturalne, w którym wszyscy żyjemy.

Cały proces inwestycyjny to zaledwie kilka kroków. Zaczynamy od doradztwa i opracowania koncepcji, w której dobierzemy moc instalacji i typ urządzenia. Następnie doradzimy Tobie w kwestii finansowania instalacji, aby spokojnie przystąpić do dostawy i montażu systemu na Twój dach. Na koniec pozostanie nam uruchomienie i sprawdzenie przyłączenia do sieci.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Kielcach i województwie świętokrzyskim

Nie da się ukryć, że fotowoltaika wiąże się z dosyć sporym, jednorazowym wydatkiem, który oczywiście z biegiem czasu zwróci się w dość szybkim tempie. Już teraz możesz przeanalizować swoje rachunki za energię elektryczną i samemu wydedukować, jak bardzo opłacalnym krokiem byłby montaż paneli na swoim dachu.

Do zakresu naszych usług należy również doradztwo podczas formalności związanych z otrzymaniem dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne. Specjaliści z Flexipower Group na bieżąco śledzą wszystkie dostępne źródła, z których istnieje możliwość pozyskania dotacji dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw działających na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Flexipower Group - panele fotowoltaiczne w Kielcach i okolicy

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, selekcji urządzeń wykonanej w oparciu o wycenę, przedstawienie okresu zwrotu finansowego inwestycji, po sam montaż paneli fotowoltaicznych. Dysponujemy oddziałami w całej Polsce, dlatego dotrzemy do każdego, kto potrzebuje naszej pomocy. Pozwól nam przedstawić Ci korzyści płynące z tej inwestycji na Twoim przykładzie, a decyzje o obniżeniu rachunku będzie już tylko formalnością.

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz skonsultować swoją sytuacje bezpośrednio z naszym doradcą to zapraszamy Cię do kontaktu. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać ze specjalnie przygotowanego formularza na naszej stronie internetowej. Jesteś do Twojej dyspozycji i obiecujemy, że odpowiemy na każde pytanie.

Sprawdź w jakich jeszcze jesteśmy miastach: Fotowoltaika Kraków, Fotowoltaika Lublin, Fotowoltaika Łódź, Fotowoltaika Poznań, Fotowoltaika Rzeszów, Fotowoltaika Warszawa, Fotowoltaika Wrocław

 

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ