fbpx

Fotowoltaika Łódź

Czy jesteś posiadaczem firmy lub domu na terenie województwa łódzkiego? Czy zależy Ci na znacznym obniżeniu rachunków za prąd? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi "tak" świetnie, że tutaj jesteś.

To oznacza, że instalacja fotowoltaiczna jest właśnie dla Ciebie.

Instalacje fotowoltaiczne pozwolą Tobie na korzystanie w dowolnej ilości z darmowej energii słonecznej. To ogromny komfort i zyska dla Twojego portfela. Nasza firma Flexipower Group specjalizuje się w doborze oraz montażu instalacji fotowoltaicznej na terenie całego województwa łódzkiego.

Zapytaj o wycenę
FOTOWOLTAIKA ŁÓDZKIE

Najczęściej zgłaszają się do nas klienci z Łodzi oraz okolicznych miast: Zgierza, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego ale też z Bełchatowa, Sieradza, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli, Wieruszowa, Kutna, Łowicza, Poddębic, Radomska, Kleszczowa, Opoczna, Skierniewic, Wielunia, Tomaszowa Mazowieckiego, Pajęczna czy Łęczycy.

Jesteśmy partnerami dla naszych klientów! Zawsze dbamy o to, żeby oferowane przez nas panele fotowoltaiczne były w 100% dopasowane do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Takim podejściem zdobyliśmy zaufanie wielu osób korzystających z usług naszej firmy. Teraz klienci z chęcią polecają nas innym osobom pragnącym skorzystać z odnawialnych źródeł energii bo wiedzą, że jesteśmy pewni tego, co robimy!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Systemy fotowoltaiczne są proste zarówno w instalacji jak i w sposobie funkcjonowania. Całość opiera się na zjawisku zwanym "efektem fotowoltaicznym", które polega na tym, że w półprzewodniku tworzy się siła elektromotoryczna. Energia słoneczna przeistacza się dzięki panelom fotowoltaicznym w prąd stały, z którego Ty możesz korzystać do woli.

Ogniwa fotowoltaiczne należą do odnawialnych źródeł energii. Pozwalają w znaczny sposób obniżyć Twoje rachunki energii elektrycznej zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w prowadzonym przez Ciebie przedsiębiorstwie. Korzyść związana z dużą oszczędnością finansową to jednak nie wszystko.

Poznaj korzyści z instalacji fotowoltaicznej

Zaletą systemów fotowoltaicznych jest to, że zgodnie z ustawą o OZE, osoby dysponujące mikroinstalacjami PV mogą odsprzedać nadwyżkę wytworzonej energii, aby później móc odebrać ją w dogodnym terminie. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy wytworzonej energii słonecznej jest znacznie mniej niż latem.

Jak można wyciągnąć z tego wniosek? Panele fotowoltaiczne pozwalają Ci uzyskać całkowitą niezależność energetyczną. Dzięki temu chronisz siebie przed nagłymi wzrostami cen energii i działasz w ekologiczny sposób dla środowiska, w którym żyjesz!

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dofinansowanie na systemy fotowoltaiczne w województwie łódzkim

Fotowoltaika wiąże się z jednorazowym dosyć sporym wydatkiem, ale patrząc na cały system przyszłościowo i dokonując obliczeń ile w ciągu roku wydajesz na ogrzewanie, bardzo szybko zauważysz, że inwestycja zwróci się w błyskawicznym tempie.

Naszym klientom z Łodzi oraz okolic proponujemy pomoc przy załatwieniu formalności związanych z otrzymaniem dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne. Pracownicy Flexipower Group stale śledzą wszystkie dostępne możliwości związane z otrzymaniem dotacji zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy na terenie całego województwa łódzkiego.

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Flexipower Group - energia z fotowoltaiki

W ramach naszej oferty proponujemy dobór oraz montaż instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy oddziały w całej Polsce, dlatego jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego kto potrzebuje naszej pomocy. Zaufaj nam jak klienci, którzy skorzystali z naszych usług, a my pomożemy Ci znacznie obniżyć Twoje rachunki za prąd!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie lub porozmawiać bezpośrednio z naszymi specjalistami, to serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu. Możesz zrobić to w dogodny dla siebie sposób, mailowo, telefonicznie lub wypełniając specjalny formularz na naszej stronie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią pomożemy Ci dobrać takie rozwiązania dla Twojego domu lub firmy, które pozwolą Ci uzyskać całkowitą niezależność energetyczną. Zobaczysz, jakie to fantastyczne uczucie, naprawdę warto!

Sprawdź w jakich jeszcze jesteśmy miastach: Fotowoltaika Kielce, Fotowoltaika Kraków, Fotowoltaika Lublin, Fotowoltaika Poznań, Fotowoltaika Rzeszów, Fotowoltaika Warszawa, Fotowoltaika Wrocław

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ