fbpx

Fotowoltaika Rzeszów

Jesteś szczęśliwym posiadaczem domu jednorodzinnego lub firmy? Masz dosyć płacenia wysokich rachunków za prąd? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś pozytywnie na któreś w wymienionych pytań to koniecznie musisz się z nami skontaktować.

Instalacja fotowoltaiczna jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że ceny prądu w Polsce stale rosną, dlatego właśnie nasza firma może Ci zapewnić pełną niezależność energetyczną. Inwestycja w panele PV umożliwi Ci czerpanie korzyści z darmowej energii słonecznej. Zastanów się jaki to komfort i oszczędność dla Twojego portfela.

Zapytaj o wycenę
FOTOWOLTAIKA PODKARPACKIE

Nasza firma Flexipower Group wyspecjalizowała się w doradztwie, doborze i montażu instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa podkarpackiego. Obsługujemy inwestycje fotowoltaiczne w takich miastach jak: Rzeszów, Przemyśl, Salowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Leżajsk, Sedziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Brzozów, Rudnik nad Sanem, Głogów Małopolski, Boguchwała, Dynów, Nowa Sarzyna, Jedlicze, Lesko, Radymno, Zagórz, Pilzno, Sokołów Małopolski, Rymanów, Tyczyn, Pruchnik, Radomyśl Wielki, Kańczuga, Zaklików, Oleszyce, Brzostek, Sieniawa, Błażowa, Narol, Dukla, Cieszanów, Iwonicz-Zdrój, Przecław, Baranów Sandomierski, Ulanów czy Kołaczyce.

Zanim przystąpimy do realizacji projektu dokładnie omówimy z Tobą także możliwości architektoniczne dachu oraz całego budynku na, którym ma powstać instalacja. Oprócz większych miast wielu naszych klientów pochodzi z mniejszych miejscowości, gdzie warunki do realizacji mogą okazać się jeszcze lepsze. Nasza firma ma oddziały w całej Polsce, co sprawia, że zbieramy doświadczenie dużo szybciej niż nasza konkurencja oraz możemy zaoferować pomoc dosłownie każdemu.

Jak pozyskać energię ze słońca dzięki fotowoltaice?

Cały system fotowoltaiczny z wyglądu, jak i zasad funkcjonowania, jest dość prosty. Proces produkcji energii elektrycznej w tym przypadku ma swoje podstawy w oddziaływaniu promieni słonecznych na półprzewodniki, wykonane przeważnie z krzemu. Umożliwiają one przewodzenie ładunków elektrycznych, a tym samym generowanie prądu stałego, który poprzez falownik jest zamieniany w prąd zmienny, czyli ten, z którego korzystamy w naszych domach. Mówiąc prościej panele fotowoltaiczne przechwytują energię z promieni słonecznych, która jest przekształcana w energię elektryczną.

Etapy montażu instalacji fotowoltaicznej

Jak działa nasza firma? Proces realizacji zaczynamy od doradztwa i opracowania planu, w którym dobieramy moc i typ urządzenia. Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie dostępnych form finansowania. Kredyt, dotacje, a może leasing, wszystko to zależy od indywidualnej sytuacji inwestora. Gdy już wszystko to mamy ustalone, możemy ustalić termin dostawy podzespołów i montażu instalacji. Na koniec pozostanie nam wyłącznie uruchomienie systemu i sprawdzenie przyłączenia do sieci.

Montaż instalacji fotowoltaicznej realizujemy na większości budynków bez względu na wielkość powierzchni dachowej czy kąt nachylenia. Nie będziemy ukrywać, że od tego wiele zależy, więc każdy projekt jest przez nas traktowany w pełni indywidualnie. Wszystko to ma na celu minimalizację kosztów i zwiększenie Twojego zwrotu z inwestycji.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dotacje i dofinansowanie na fotowoltaikę w Rzeszowie i województwie podkarpackim

Inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne wiąże się z dosyć wysokim, jednorazowym wydatkiem. Warto pamiętać, że z czasem ten zakup nam się zwróci i to w dosyć szybkim tempie. W każdym przypadku analizujemy wszystkie formy finansowania, aby klient mógł wybrać dla siebie najdogodniejszą. Dlatego do zakresu naszych usług dodaliśmy również doradztwo związane z pozyskiwaniem dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne. Doświadczeni pracownicy Flexipower Group stale śledzą wszystkie potencjalne źródła, z których możliwe jest otrzymanie dotacji dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw działających w Polsce. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twój projekt i zagwarantować pomoc na każdym etapie.

Główną zaletą paneli fotowoltaicznych jest duża oszczędność pieniędzy dla inwestorów. W niektórych przypadkach sięga ona nawet 2000-2500 zł rocznie. Przy montażu instalacji o wartości 25 tysięcy złotych jesteś w stanie osiągnąć zwrot z inwestycji po 10 latach.

Wypracowane doświadczenie pozwala Flexipower Group oferować rozwiązania, które mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Robimy to wszystko, ponieważ również nam zależy, żeby Twój system produkował prąd w ilościach wystarczających dla domu, a nawet większy, które będą oddawane do sieci z zyskiem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Sprawdź w jakich jeszcze jesteśmy miastach: Fotowoltaika Kielce, Fotowoltaika Kraków, Fotowoltaika Lublin, Fotowoltaika Łódź, Fotowoltaika Poznań, Fotowoltaika Warszawa, Fotowoltaika Wrocław
FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE
Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ