fbpx

Fotowoltaika Warszawa

Prowadzisz własną firmę na terenie Warszawy i okolic? A może po prostu szukasz sposobu na znacznie obniżenie kosztów eksploatacyjnych w swoim domu – zwłaszcza tych, które dotyczą prądu?

Pewnie w Twojej głowie pojawia się teraz odpowiedź "zdecydowanie tak!".

Przecież każdy z nas myśli o kosztach, jakie ponosi każdego miesiąca za rachunki, a stale zmieniające się ceny energii elektrycznej potrafią mocno wpłynąć na zasoby portfela każdego z nas! Fotowoltaika może być dla Ciebie rozwiązaniem, którego szukasz! Dlaczego? Instalacje fotowoltaiczne dadzą Ci możliwość skorzystania z ogólnodostępnego i przede wszystkim darmowego źródła energii jakim jest słońce. Już po roku odczujesz oszczędność rzędu 50-60% na rachunkach za prąd. Systemy fotowoltaiczne instaluje się zarówno na budynkach mieszkalnych, jak i przedsiębiorstwach. Możliwość założenia paneli jest jednak ściśle związana z samą konstrukcją budynku dlatego najlepiej wziąć ją pod uwagę już przy planowaniu samej inwestycji. Wtedy unikamy niepotrzebnych odwiertów.

Zapytaj o wycenę
FOTOWOLTAIKA MAZOWIECKIE

Jako firma specjalizująca się w tego typu instalacjach na terenie Warszawy i okolic z chęcią pomożemy Tobie wybrać taki rodzaj fotowoltaicznej sieci energetycznej, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Doradzamy, dobieramy, montujemy, a także pomagamy w uzyskaniu dofinansowań na instalacje fotowoltaiczne. Działamy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem dlatego nasi klienci polecają nas dalej kolejnym osobom.

Niejednokrotnie mieliśmy okazję zakładać nasze systemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Najczęściej zgłaszają się do nas klienci z: Płocka, Radomia Ostrołęki, Warszawy, Żyrardowa, Ciechanowa, Grodziska Mazowieckiego, Gostynina, Lipska, Grójca, Garwolina, Mławy, Otwocka, Sochaczewa, Pułtuska, Pruszkowa, Płońska, Węgrowa, Wołomina, Piaseczna, Ożarowa Mazowieckiego.

Instalacja fotowoltaiczna – w jaki sposób działa?

Panele fotowoltaiczne charakteryzują się prostymi zasadami funkcjonowania. Fotowoltaika opiera się po prostu na tworzeniu siły elektromotorycznej w półprzewodniku. Potocznie to zjawisko określa się, jako "efekt fotowoltaiczny". Kiedy wytworzona w półprzewodniku siła zostanie uruchomiona, to energia słoneczna zaczyna się przeistaczać w prąd stały, który płynie prosto do Ciebie. Zainstalowane moduły PV nie są jednak takie same. Bardzo często różnią się pod względem samej budowy, a także materiału z którego zostały wykonane. Ma to bardzo duży wpływ na różnicowanie ich efektywności oraz cenę całej instalacji fotowoltaicznej.

Najczęściej do budowy systemów fotowoltaicznych wykorzystuje się:

  • krzem monokrystaliczny
  • krzem amorficzny
  • krzem polikrystaliczny

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej, które szybko zauważysz!

Ogniwa fotowoltaiczne należą do odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, są w stanie  obniżyć Twoje rachunki za energię elektryczną w domu nawet do 60%. Jeżeli natomiast prowadzisz własną firmę to z pewnością zauważysz ile pieniędzy pozostaje w Twoim portfelu i to już po kilku miesiącach!

Dodatkowo systemy fotowoltaiczne, zgodnie z ustawą o OZE, dają możliwość wykonania nadwyżki energetycznej, którą możesz odsprzedać, a następnie odebrać w tych miesiącach, podczas których natężenie promieniowania słonecznego jest mniejsze.

Ogniwa fotowoltaiczne czynią Cię osobą całkowicie niezależną energetycznie, która nie musi martwić się o stale rosnące ceny za energię! Dodatkowo decydując się na montaż takiej eko-instalacji w swoim domu lub firmie dbasz o środowisko, w którym żyjesz!

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Etapy tworzenia tworzenia instalacji fotowoltaicznych

Założenie systemów fotowoltaicznych składa się z kilku etapów. Do najważniejszych z nich należą:
  • Prawidłowe określenie rocznego zużycia energii elektrycznej w budynku, w którym ma zostać dokonana instalacja paneli fotowoltaicznych
  • Wykonanie odpowiedniej konstrukcji dachu i wybór takiego pokrycia dachowego, które ułatwi montowanie płyt PV
  • Odpowiednie określenie powierzchni niezbędnej do zamontowania modułów PV na dachu
  • Wyliczenie właściwej odległości modułów PV od instalacji odgromowej.
  • Znalezienie dobrego miejsca na instalację falownika
  • Przygotowanie instalacji elektrycznej pod systemy fotowoltaiczne

Systemy fotowoltaiczne w Warszawie - dowiedz się jakie są możliwości uzyskania dofinansowania lub dotacji.

Panele fotowoltaiczne to dosyć spory wydatek, ale warto podkreślić, że jednorazowy. Jeżeli na spokojnie przeliczysz sobie roczne koszty zużycia energii elektrycznej to uznasz, że koszt takiej inwestycji naprawdę nie jest taki wysoki w porównaniu do oszczędności w późniejszych latach.

Wszyscy klienci Flexipower Group na na terenie województwa mazowieckiego mogą liczyć na pomoc w załatwianiu formalności w celu w uzyskania dofinansowania na tego typu instalacje fotowoltaiczne. Oferujemy rozmowę z naszymi specjalistami, który na bieżąco śledzą wszystkie dostępne możliwości uzyskania dofinansowań na terenie województwa mazowieckiego. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Jakie pozwolenia są potrzebne do założenia paneli fotowoltaicznych?

Często nasi klienci pytają nas o to czy istnieją jakieś obostrzenia prawne do montażu instalacji fotowoltaicznych. Kierując się ogólną zasadą występującą w prawie budowlanym czyli: "wszelkie roboty budowlane można rozpocząć dopiero po otrzymaniu decyzji na pozwolenie na budowę"

Instalacja systemów fotowoltaicznych na dachach lub gruncie zdecydowanie zalicza się do robót budowlanych. Właśnie dlatego inwestor przed planowanym założeniem paneli fotowoltaicznych musi otrzymać specjalną zgodę. Istnieją jednak pewne wyjątki w przypadku urządzenia fotowoltaicznego do 50kW. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie wygląda uzyskanie takiego pozwolenia lub czy w Twoim przypadku można je ominąć, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami oraz rozmowy z naszym specjalistą w tym zakresie.

Flexipower Group – specjaliści od instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa mazowieckiego

W ramach oferty naszej firmy Flexipower Group prowadzimy kompleksowy, trwały oraz sprawdzony montaż paneli fotowoltaicznych. Jesteśmy firmą ogólnopolską, która wciąż stawia na rozwój i możliwość dostarczania najlepszych produktów w postaci instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Naszym celem jest pokazanie ludziom nowych możliwości, które zatroszczą się zarówno o środowisko, jak i o ich pieniądze. Zaufaj nam i pozwól przedstawić sobie skuteczne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Tobie codzienne funkcjonowanie!

Jeżeli chcesz poznać lepiej naszą firmę oraz dowiedzieć się dokładnie w jaki sposób działamy to koniecznie skontaktuj się z nami. Możesz do nas zadzwonić, wysłać maila lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Nasi specjaliści czekają na wiadomość od Ciebie i z przyjemnością porozmawiają z Tobą o najlepszych opcjach dla Twojego przedsiębiorstwa lub domu.

Pozwól sobie uzyskać całkowitą niezależność energetyczną!

Sprawdź w jakich jeszcze jesteśmy miastach: Fotowoltaika Kielce, Fotowoltaika Kraków, Fotowoltaika Łódź, Fotowoltaika Poznań, Fotowoltaika Rzeszów, Fotowoltaika Lublin, Fotowoltaika Wrocław

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ