fbpx

Fotowoltaika Wrocław

Czy jesteś szefem przedsiębiorstwa lub mieszkańcem domu wolnostojącego na terenie województwa dolnośląskiego? Ciągle zastanawiasz się, jak znacznie obniżyć koszty rachunków za energię elektryczną? A słyszałeś może o panelach fotowoltaicznych?

Dobrze, że tutaj jesteś bo to oznacza, że instalacja fotowoltaiczna jest właśnie tym, czego szukasz a nasza firma rozwiąże Twoje problemy!

Instalacje fotowoltaiczne umożliwiają nieograniczone korzystanie z bezpłatnej energii pochodzącej ze światła słonecznego. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy oraz umożliwi cieszenie się komfortem życia. Jesteśmy ekspertami w doborze oraz instalacji paneli fotowoltaicznych na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Zapytaj o wycenę
FOTOWOLTAIKA DOLNOŚLĄSKIE

Obsługujemy klientów z Wrocławia oraz miast w całym województwie: Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Lubina, Głogowa, Świdnicy, Bolesławca, Oleśnicy, Dzierżoniowa, Oławy, Zgorzelca, Bielawy, Kłodzka, Jawora, Świebodzic, Polkowic, Nowej Rudy, Lubani, Kamiennej Góry, Bogatyni, Strzegomia czy Złotoryi i wielu innych.

Nasi klienci to przede wszystkim nasi partnerzy! Wyjątkowo dbamy o to, aby panele fotowoltaiczne, które oferujemy były jak najlepiej odpowiadały na potrzeby klienta oraz były dopasowane do jego budżetu. Dzięki takiej współpracy udało nam się zdobyć szacunek i zaufanie wśród osób, z którymi mieliśmy przyjemność pracować. Jesteśmy godną polecenia firmą wykonującą usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczą rekomendacje pochodzące od naszych klientów, którzy polecają nas wszystkim chcących czerpać prąd z odnawialnych źródeł energii.

Co to jest fotowoltaika i jak działa? - nasze panele fotowoltaiczne we Wrocławiu

Instalacje fotowoltaiczne to wbrew pozorom proste w montażu i w sposobie funkcjonowania urządzenia, które dostarczają energii. Zjawisko, dzięki któremu z promieni słonecznych wytwarzana jest energia elektryczna nazywane jest "efektem fotowoltaicznym". Polega ono na tym, że w półprzewodniku wytwarza się siła elektromotoryczna. Jak to wygląda w praktyce? Promienie słoneczne przetwarzają się dzięki specjalnym panelom w fotowoltaicznym w prąd stały, którego możesz używać w swojej firmie lub domu. Przydomowa elektrownia nie zajmuje wiele miejsca a jej instalacja trwa bardzo krótki czas. To prostsze niż myślisz!

Fotowoltaika to system należący do grupy odnawialnych źródeł energii (OZE). Jest to rozwiązanie, które w zauważalny sposób obniży Twoje rachunki za prąd bez względu na to, czy zdecydujesz się na montaż sieci w swojej firmie czy w miejscu zamieszkania. Brzmi wspaniale, prawda? To jednak nie wszystko! Poznaj pozostałe korzyści wynikające z zainstalowania paneli fotowoltaicznych.

Jakie są korzyści z zainstalowania fotowoltaiki w Twoim budynku?

Fotowoltaika to system, który pozwala na tak zwaną odsprzedaż nadwyżki wytworzonej energii. Na czym to polega? Zgodnie z ustawą o odnawialnych źródłach energii (OZE) obywatele, którzy posiadają mikroinstalacje PV mogą przekazać elektrowni część energii i móc wykorzystać ją w dowolnym terminie. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się zimą, ponieważ wtedy promienie słoneczne są dużo słabsze.

Podsumowując, jeśli zdecydujesz się na montaż fotowoltaiki staniesz się niezależny od wahań cen kosztów energii, ponieważ latem produkujesz energię, którą możesz wykorzystać przez cały rok! Dzięki temu chronisz siebie i swoją firmę przed nagłymi wzrostami cen prądu i dodatkowo pomagasz środowisku, ponieważ fotowoltaika jest w pełni ekologiczna!

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Jak zdobyć dotacje na panele PV w województwie dolnośląskim

Instalacja paneli fotowoltaicznych może wiązać się z nieco większym kosztem, zwróć jednak uwagę na to ile wydajesz w ciągu roku na energię elektryczną? Jesteśmy pewni, że przy dokonaniu obliczeń zrozumiesz, że nie jest to wydatek, ale inwestycja, która bardzo szybko się zwróci i zacznie przynosić zyski.

Służymy pomocą klientom, którzy starają się o dofinansowanie na panele fotowoltaiczne. Jesteśmy dostępni dla klientów z całego województwa dolnośląskiego. Wrocław, Dzierżoniów czy Złotoryja - przyjedziemy do Ciebie w każde miejsce. Na bieżąco monitorujemy wszelkie możliwe programy, które pozwalają na uzyskanie dotacji dla firm oraz klientów indywidualnych w obrębie całego województwa.

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Skorzystaj z naszych usług!

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dopasowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych wedle potrzeby każdego klienta. Jesteśmy elastyczni, możemy się pochwalić punktami w całej Polsce, dlatego służymy pomocą w dowolnym miejscu. Jeśli szukasz firmy oferującej najwyższej jakości usług, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wyraźnie zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

Na początku przygotujemy dla Ciebie projekt paneli fotowoltaicznych i dopasujemy go do możliwości architektonicznych dachu, na którym na być wykonany. W drugiej kolejności jeżeli będzie taka potrzeba pomożemy Ci z dofinansowaniem. Kiedy już wszystko będzie gotowe przyjedziemy do Ciebie zamontujemy cały system fotowoltaiczny i podłączymy go do sieci publicznej, abyś swobodnie mógł korzystać z OZE.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, lub chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów to zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami. Bardzo chętnie z Tobą porozmawiamy! Możesz się z nami skontaktować w najwygodniejszy dla Ciebie sposób - telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc, jeśli chcesz aby Twoja firma generowała jak największe zyski, a przy tym żyła w duchu eko, koniecznie umów się na spotkanie. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony a efekty naprawdę bardzo Cię zaskoczą!

Sprawdź w jakich jeszcze jesteśmy miastach: Fotowoltaika Kielce, Fotowoltaika Kraków, Fotowoltaika Łódź, Fotowoltaika Poznań, Fotowoltaika Rzeszów, Fotowoltaika Lublin, Fotowoltaika Warszawa

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ