fbpx

Fotowoltaika Kraków

Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, że ceny za energię elektryczną rosną – wtedy w głowie pojawia się pytanie, co takiego można zrobić, żeby maksymalnie obniżyć comiesięczne zobowiązania. Co ciekawe odpowiedź na to pytanie jest naprawdę prosta!

Możesz postawić na odnawialne źródło energii, jakim jest słońce!

Zainwestuj w specjalistyczne panele PV na swoim dachu i ciesz się bezpłatną energią na lata!

Flexipower Group to firma, która w profesjonalny i kompleksowy sposób działa na terenie całego województwa małopolskiego, żeby dostarczyć wszystkim mieszkańcom Krakowa.

Możemy się pochwalić tym, że jesteśmy liderami w branży fotowoltaicznej w całym województwie małopolskim. Producentów, którzy oferują tego typu rozwiązania jest naprawdę sporo, ale to właśnie nas polecają klienci nie tylko z małopolskiego, ale z całej Polski. Cenią Flexipower Group za indywidualne podejście i ogromne zaangażowanie w każdy prowadzony projekt instalacji fotowoltaicznych.

Zapytaj o wycenę
FOTOWOLTAIKA MAŁOPOLSKIE

Flexipower Group dostarcza mieszkańcom miast: Tarnowa, Nowego Sącza, Oświęcimia, Chrzanowa, Olkusza, Nowego Targu, Bochni, Gorlic, Zakopanego, Skawina, Andrychowa, Trzebinia, Wadowic, Kęt, Myślenic, Libiąża, Brzeska, Limanowa, Rabki - Zdrój, Dąbrowy Tarnowskiej, Miechowa, Brzeszcza, Krynicy -Zdrój, Niepołomic, Bukowna, Krzeszowic, Suchej Beskidzkiej, Chełmka, Starego Sączu, Wolbroma, Tuchowa, Dobczyc, Sułkowic, Szczawnicy, Jordanowa, Muszyny, Biecza, Żabna, Skały, Wojnicza, Ryglic, Radłowa, Nowego Brzeska, Zakliczyna, Ciężkowic, Nowego Wiśnicza najlepszych systemów fotowoltaicznych, które korzystają z odnawialnych źródeł energii, czyli OZE. Naprawdę fotowoltaika ma coraz więcej zwolenników w całym województwie małopolskim!

Niezależność energetyczna w Twoim domu lub firmie może dać Ci ogromne poczucie komfortu i nieograniczonych możliwości eksploatacyjnych. Dobieramy, montujemy, zapewniamy serwis. Po prostu oferujemy najlepsze rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb oraz zasobności portfela. Z pewnością nie przepłacisz i poczujesz, że dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze.

Systemy fotowoltaiczne na terenie województwa małopolskiego - w jaki sposób działają?

Panele fotowoltaiczne to systemy, które funkcjonują w prosty sposób. Wszystko opiera się na tworzeniu odpowiedniej siły elektromotorycznej w półprzewodniku, co powoduje przekształcanie się energii słonecznej w prąd stały. Następnie dzięki zastosowaniu falownika przyjmuje on parametry prądu dostępnego w sieci publicznej a Ty możesz śmiało zacząć z niego korzystać!

Instalacje fotowoltaiczne montowane na dachu nie są wszystkie takie same. Często różnią się pod kątem mocy, budowy oraz materiałów, z których zostały zbudowane. Ma to istotny wpływ na efektywność paneli PV a także na cenę, jaką trzeba zapłacić za montaż sieci fotowoltaicznej w Twoim domu.  Oczywiście im lepszy materiał zostanie użyty do tworzenia paneli fotowoltaicznych, tym lepiej będą się sprawdzać.

Zwykle do budowy systemów fotowoltaicznych wykorzystuje się:

  • krzem amorficzny
  • krzem monokrystaliczny
  • krzem polikrystaliczny

Fotowoltaika - korzyści z jej stosowania coraz częściej przekonują mieszkańców Krakowa i okolic

Do najważniejszych korzyści z zastosowania fotowoltaiki należą:

  • Ekologiczne podejście do środowiska, w którym żyjemy,
  • Długa żywotność paneli PV , która wynosi ok 25 lat!
  • Całkowita niezależność energetyczna, która sprawia, że nie martwisz się rachunkami za prąd,
  • Uniwersalność oraz szerokie zastosowanie,
  • Duża oszczędność pieniędzy!

Wszystkie te czynniki wpływają na to, że mieszkańcy województwa małopolskiego mając możliwość instalacji w swoim budynku mieszkalnym lub firmowym paneli PV zgłaszają się do nas po zakup.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dofinansowania na systemy fotowoltaiczne w województwie małopolskim

Mieszkańcy Krakowa i okolic mogą starać się o uzyskanie dofinansowań na panele fotowoltaiczne. Oczywiście specjaliści naszej firmy oferują pomoc w załatwianiu formalności w tym zakresie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że panele fotowoltaiczne są dosyć sporym wydatkiem, jednak warto tutaj zaznaczyć, że jednorazowym. Kiedy przeliczysz sobie roczny koszt cen za prąd to zdasz sobie sprawę, że ogniwa fotowoltaiczne to w 100% opłacalne rozwiązanie. Twoje rachunki zmaleją w mgnieniu oka!

Klienci Flexipower Group na terenie województwa małopolskiego mogą mieć pewność, że nasi pracownicy na bieżąco śledzą dostępne możliwości uzyskania dotacji na instalacje fotowoltaiczne w Krakowie i pobliskich miastach. Oferta ta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i prowadzących własne przedsiębiorstwa.

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Z jakich etapów składa się tworzenie paneli fotowoltaicznych na dachu?

W początkowym etapie tworzenia odpowiedniego systemu fotowoltaicznego opracowujemy dokładny plan, dobieramy właściwe urządzenia: inwerter i moc paneli oraz surowców, z jakich są wykonane. W razie potrzeby pomagamy z uzyskaniem dotacji fotowoltaikę.

Następnie specjaliści naszej firmy po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjeżdżają we wskazane miejsce i dokonują montażu i instalacji. Zlecenie kończy się na etapie uruchomienia paneli PV oraz dołączenia całego systemu do sieci publicznej.

Panele fotowoltaiczne montujemy na większości budynków. Zawsze sprawdzamy jaki projekt dla konkretnego klienta będzie najlepszy, patrzymy na warunki jakie występują na dachu a także maksymalnie minimalizujemy koszty, żeby nie nadwyrężać portfela naszych klientów.

Sprawdź w jakich jeszcze jesteśmy miastach: Fotowoltaika Kielce, Fotowoltaika Lublin, Fotowoltaika Łódź, Fotowoltaika Poznań, Fotowoltaika Rzeszów, Fotowoltaika Warszawa, Fotowoltaika Wrocław

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ