fbpx

Instalacje fotowoltaiczne

OFERTA DLA DOMU

Czerpiemy energię ze słońca

Zaufało nam tysiące Klientów w Polsce. Dołącz do nich i zredukuj koszty związane z energią elektryczną w swoim gospodarstwie domowym.

Skorzystaj z rządowych programów i zyskaj dotację, dzięki której montaż fotowoltaiki będzie jeszcze bardziej korzystny. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a nasi specjaliści zajmą się resztą. Doradzimy, pomożemy w formalnościach, a dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami na rynku przeprowadzimy montaż instalacji i zapewnimy usługę najwyższej jakości.

Korzyści płynące z montażu instalacji fotowoltaicznej to przede wszystkim odnawialne i bezemisyjne źródło energii w domu, które oszczędza Twoje pieniądze. Rachunki za prąd to jedno z największych obciążeń każdego budżetu domowego. Dzięki panelom fotowoltaicznym możesz to zmienić. Średnio instalacja zwraca się w ciągu 5-7 lat, ale realne korzyści zauważysz niemal od razu. Po okresie zwrotu z inwestycji nie płacisz za prąd - tylko stałą opłatę za utrzymanie łączą z elektrownią. Gwarancja na nasze panele fotowoltaiczne wynosi 25 lat, a sama usługa zapewnia długi czas korzystania z darmowego prądu.


WYPEŁNIJ FORMULARZ:

Nasi konsultanci przygotują ofertę idealnie dobraną pod Twoje potrzeby.

Fotowoltaika zapewnia niezależność i swobodę. Posiadając instalację na dachu lub na gruncie, podwyżki cen energii elektrycznej przestaną Cię dotyczyć. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko oszczędzasz, ale zabezpieczasz siebie i swoich bliskich, dbając przy tym o ekologię. Energia słoneczna to zasób naturalny, dlatego montaż paneli fotowoltaicznych jest ekologiczny i całkowicie bezpieczny dla środowiska.

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Jak wygląda instalacja fotowoltaiczna

Warto pamiętać, że instalacja PV jest bezobsługowa. Całoroczny serwis i współpraca z naszymi specjalistami sprawia, że nie musisz się o nic martwić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, od momentu uruchomienia. Instalacja fotowoltaiczna to pierwszy krok na drodze do świadomego korzystania z odnawialnych źródeł energii. Doskonałym uzupełnieniem fotowoltaiki jest pompa ciepła, domowy magazyn energii i stacja ładująca dla samochodów elektrycznych.

TECHNOLOGIA FOTOWOLTAICZNA

Właśnie tak po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej będzie wyglądał dzienny cykl produkcji energii w Twoim domu.

Samoobsługowa instalacja działa tak, że w pierwszej kolejności pobierana i konsumowana jest energia słoneczna, dopiero w drugiej – płatna energia z zakładu energetycznego. Bardzo istotny jest wybór instalacji o odpowiedniej mocy, która pokryje zapotrzebowanie energetyczne użytkowników. Prąd generowany przez panele fotowoltaiczne jest zużywany na własne potrzeby, a nadwyżka energii elektrycznej, którą wyprodukuje Twoja instalacja przesyłana do sieci i magazynowana przez dystrybutora, czyli lokalny zakład energetyczny. Energię tę możesz „odebrać” o dowolnej porze w ciągu roku od momentu wprowadzenia nadprodukcji do sieci – np. zimą, kiedy dni są krótsze i Twoja instalacja produkuje mniej energii. Większość naszych systemów posiada wbudowany moduł komunikacyjny (najczęściej WiFi), dzięki czemu na bieżąco możesz kontrolować ilość wyprodukowanej energii elektrycznej i ile zaoszczędziłeś. Sprawdź, jakie to proste!

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

POROZMAWIAJMY

ODPOWIADAMY W CIĄGU 24H, MOŻESZ BYĆ PEWNY

Wypełnij formularz, napisz nam, czego oczekujesz. Wskaż, czego dotyczy Twoja wiadomość: instalacja fotowoltaiczna, farma fotowoltaiczna, pompa ciepła, stacja ładująca czy systemy elektryczne. Abyśmy mogli dobrze przygotować się do rozmowy i przedstawić jak najlepszą ofertę, do formularza możesz załączyć również zdjęcie lub inne ważne materiały.

POROZMAWIAJMY

ODPOWIADAMY W CIĄGU 24H, MOŻESZ BYĆ PEWNY

Wypełnij formularz, napisz nam, czego oczekujesz. Wskaż, czego dotyczy Twoja wiadomość: instalacja fotowoltaiczna, farma fotowoltaiczna, pompa ciepła, stacja ładująca czy systemy elektryczne. Abyśmy mogli dobrze przygotować się do rozmowy i przedstawić jak najlepszą ofertę, do formularza możesz załączyć również zdjęcie lub inne ważne materiały.
Call Now ButtonZADZWOŃ