fbpx

Pompy ciepła Kielce

Flexipower Group to firma z tradycjami, która nieprzerwanie od 2007 roku zajmuje się ekologicznymi rozwiązaniami dla Twojego domu lub firmy.

Specjalizujemy się w doradztwie i montażu paneli fotowoltaicznych oraz instalacji grzewczych wykorzystujących pompy ciepła. Dbamy także o serwis instalacji, który także znajduje się w naszej ofercie.

Nasza praca jest naszą pasją, ponieważ zawsze podążaliśmy za nowoczesnymi technologiami, które ułatwiają nam wszystkim życie.

Nasza firma działając na terenie całego województwa jest zainteresowana instalacją systemów grzewczych na terenie miast województwa świętokrzyskiego takich jak: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, Chęciny, Małogoszcz, Chmielnik, Radoszyce, Ćmielów, Kunów, Daleszyce, Wąchock, Koprzywnica, Bodzentyn, Osiek, Klimontów, Oleśnica, Zawichost, Morawica, Łagów, Stopnica, Nowa Słupia, Skalbmierz, Pierzchnica, Pacanów, Szydłów, Nowy Korczyn, Działoszyce, Wiślica czy Opatowice.

Zapytaj o wycenę
POMPY CIEPŁA ŚWIĘTOKRZYSKIE

Montaż u naszych klientów odbywa się również w mniejszych miejscowościach, gdzie znajdują się ich domy jednorodzinne lub firmy. Używamy nowoczesnych urządzeń, które są dobierane według architektury budynku i możliwości klienta, dlatego jesteśmy w stanie pomóc dosłownie każdemu!

Pompy ciepła - działanie

Pompa ciepła to urządzenie wykorzystujące różnicę temperatur, która jest odbierana ze środowiska naturalnego (gruntów, pokładów wodnych czy nawet powietrza). Czynnik chłodniczy, który ma temperaturę niższą niż otoczenie, nagrzewa się, a jego temperatura jeszcze bardziej rośnie podczas jego sprężania. Dlatego do funkcjonowania pompy ciepła konieczne jest dostarczanie energii elektrycznej potrzebnej do transportowania czynnika w zamkniętym obiegu. Jest to w pełni zdalne i wygodne rozwiązanie dla domowników.

FlexiPower Group ma szeroką ofertę, która w przypadku pomp ciepła, sprowadza się do doradztwa, analizy form finansowania, dostawy podzespołów, montażu instalacji oraz serwisu. W każdym przypadku decyzja związana z wyborem urządzenia wiąże się ze specyfiką budynku oraz możliwościami finansowymi inwestora. Nasi specjaliści zawsze dobierają rozwiązanie najbardziej korzystne dla danego klienta. Pompy ciepła montujemy jedynie w budynkach, w których tego typu źródła ciepła będą efektywne. Nigdy nie pozwalamy podjąć klientowi decyzji, która ma podłoże czysto emocjonalne, bez przemyślanej kalkulacji. Wiemy o tym, że Twoje zadowolenie i rekomendacja to najlepsza forma reklamy dla naszej firmy, dlatego stawiamy na opłacalność każdego projektu.

Zalety pomp ciepła

Jest to przede wszystkim ekologiczna metoda pozyskiwania wody użytkowej, ciepłej wody lub ciepła potrzebnego w obiegu centralnego ogrzewania. Nie musisz korzystać z węgla, gazu czy innego paliwa, które jest spalane w kotłowni. To przede wszystkim najczystsze z urządzeń wykorzystywanych do pozyskiwania energii cieplnej.

Oprócz dbałości o środowisko naturalne możesz zyskać nieco więcej. Jeśli pompę ciepła będziesz wykorzystywać razem z panelami fotowoltaicznymi jesteś w stanie dostarczyć ciepło do swojego domu zupełnie za darmo. W tym przypadku wykorzystasz promienie słoneczne oraz różnice temperatur obecne w przyrodzie.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dofinansowanie pomp ciepła w świętokrzyskim

Zdajemy sobie sprawę, że montaż takiej instalacji to dosyć wysoka, jednorazowa inwestycja, która z początku może nieco odstraszać. Jednak nacisk na ekologiczne formy centralnego ogrzewania wpłynęły na uruchomienie wielu programów dofinansowujących powstawanie instalacji obsługujących alternatywne źródła ciepła. Dzięki temu możesz zyskać nawet 45% zwrotu tej inwestycji. Wydaje nam się, że naprawdę warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji i zapewnić sobie spokój na długie lata.

Jeśli marzysz, o tak ekologicznym domu koniecznie zadzwoń do nas!

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE
Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ