fbpx

Pompy ciepła Łódź

Jesteśmy firmą z tradycjami, która od 2007 roku daje Ci możliwość skorzystania z naturalnego źródła energii, jakim jest słońce.

To właśnie ono jest naszym motorem do działania i pozwala nam tworzyć dla Ciebie doskonałe rozwiązania grzewcze!

Mówią o nas "pasjonaci swojego zawodu", ciężko nam się z tym nie zgodzić. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i umożliwiamy Tobie skorzystanie z profesjonalnego oraz kompleksowego wdrożenia instalacji w Twoim domu czy przedsiębiorstwie.

Zapytaj o wycenę
POMPY CIEPŁA ŁÓDZKIE

Pompy ciepła to zdecydowanie najbardziej efektywna oraz ekologiczna metoda na ogrzewanie każdego budynku oraz wody. Pompy ciepła wykorzystują to, co najbardziej naturalne czyli różnicę temperatur występującą w przyrodzie.

Wyróżniamy:

  • gruntowe pompy ciepła
  • wodne pompy ciepła
  • powietrzne pompy ciepła

Są to źródła energii cieplnej , które można pobierać do woli, i co najważniejsze nie naruszają one Twojego budżetu, jeżeli zastosujesz do nich panele fotowoltaiczne. Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z pomp ciepła naszej firmy, nie tylko Ty na tym zyskasz, ale także środowisko, w którym żyjesz!

Nasze pompy ciepła w województwie łódzkim

Wiesz już, że zastosowanie pompy ciepła daje Ci możliwość znacznej oszczędności energii elektrycznej do ogrzania wody. Tego typu systemy to naprawdę błyskawiczna inwestycja zwrotna, która z pewnością Ci się opłaci. Twoje koszty eksploatacji zmniejszą się nawet o 50-60% w bardzo krótkim czasie.

Flexipower Group zapewni Ci certyfikowane i przede wszystkim sprawdzone pod kątem najwyższej funkcjonalności pompy ciepła w całym województwie łódzkim oraz okolicach Łodzi m.in Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim, Bełchatowie, Pabianicach i wielu innych. Kto chociaż raz miał możliwość skorzystania z usług naszej firmy, poleca nas kolejnym osobom. Jesteśmy pewni tego co robimy i daje nam to znaczną przewagę nad konkurencją.

Montaż pomp ciepła na terenie Łodzi i okolic

Świadczymy swoje usługi na terenie Łodzi oraz okolic i zawsze docieramy na czas we wskazane przez klienta miejsce. Wiemy ile dobrego mogą przynieść nasze pompy ciepła także Tobie. Pomyśl, że decydując się na montaż pompy nie będziesz musiał się już martwić o dostarczanie opału czy paliwa! Wspaniale prawda?

Pompa ciepła może być zarówno podstawowym jak i dodatkowym źródłem energii, wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz chciał ją wykorzystać, oczywiście jest to także ściśle zależne od możliwości architektonicznych budynku. Są to instalacje niemal bezobsługowe. Raz prawidłowo wyregulowana pompa ciepła działa w nienaganny sposób przez długi czas, spełniając oczekiwania wszystkich domowników lub właścicieli budynków.

Trzeba zaznaczyć, że montaż pomp ciepła bardzo często wiąże się z wykonaniem właściwych odwiertów, dlatego jeżeli masz taką możliwość wybierz ten system ogrzewania jeszcze przed rozpoczęciem budowy budynku. Oczywiście te ekologiczne rozwiązania można zastosować w już istniejącym budynku ale trzeba mieć na uwadze np. zniszczenia w obrębie trawnika.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Jakie są ceny i możliwości dofinansowania pomp ciepła w Łodzi i województwie łódzkim?

Zakup pomp ciepła wiąże się z dosyć dużym wydatkiem, ale pamiętaj, że jest to koszt jednorazowy, który bardzo szybko jest w stanie się zwrócić. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy to rozwiązanie, to po tym zdaniu rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. W związku z tym, że pompy ciepła to ekologiczne urządzenie, można postarać się o spore dofinansowanie bo aż 45% na jej zakup i montaż.

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę pompy ciepła, która Cię interesuje i bliżej przedyskutować z naszym specjalistą temat każdego z oferowanych przez nas produktów, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Możesz to zrobić mailowo lub telefonicznie w zależności od tego, jaka forma kontaktu z nami bardziej Ci odpowiada. Chcemy, żebyś miał pewność tego, że wybrałeś najlepiej jak mogłeś i oferowana przez nas pompa ciepła spełni Twoje oczekiwania.

Pamiętaj! Flexipower Group zapewnia Łodzi najlepsze ekosystemy grzewcze!

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE
Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ