fbpx

Pompy ciepła Rzeszów

Nasza firma Flexipower Group od 2007 roku działa w branży odnawialnych źródeł energii i ekologicznych rozwiązań dla Twojego domu i firmy.

Zajmowaliśmy się tym już wtedy kiedy takie rozwiązania nie były aż tak popularne jak teraz. To sprawia, że obecnie doskonale wiemy, jakie dane urządzenia grzewcze mają możliwości w realnych warunkach.

Niektórzy mówią, że podczas pracy wyglądamy na ludzi z pasją, którym przyświeca obrana misja. Nie możemy się z tym nie zgodzić, ponieważ bardzo sobie cenimy efektywne metody pozyskiwania energii i ciepła. Pompy ciepła i fotowoltaika to produkty, które napędzają nasze codzienne funkcjonowanie w firmie.

Zapytaj o wycenę
POMPY CIEPŁA PODKARPACKIE

Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego, najczęściej zapytania otrzymujemy z takim miast jak: Rzeszów, Przemyśl, Salowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Brzozów, Rudnik nad Sanem, Głogów Małopolski, Boguchwała, Dynów, Nowa Sarzyna, Jedlicze, Lesko, Radymno, Zagórz, Pilzno, Sokołów Małopolski, Rymanów, Tyczyn, Pruchnik, Radomyśl Wielki, Kańczuga, Zaklików, Oleszyce, Brzostek, Sieniawa, Błażowa, Narol, Dukla, Cieszanów, Iwonicz-Zdrój, Przecław, Baranów Sandomierski, Ulanów czy Kołaczyce. Nasi klienci są zarówno z większych jak i mniejszych miejscowości. Tak naprawdę dla nas nie ma to większego znaczenia, ponieważ zatrudniani przez nas specjaliści dobiorą właściwe rozwiązanie praktycznie dla każdego bez względu na wielkość domu czy zasobność portfela.

Jakie są zalety instalacji pomp ciepła?

Główną zaletą pomp ciepła jest ich neutralność wobec środowiska. To w pełni ekologiczne rozwiązanie grzewcze, które bazuje na zjawiskach obecnych w przyrodzie. Od teraz koniec z workami węgla, pelletu czy dostawami oleju opałowego. Nie musisz mieć w domu kotłowni, masz za to nowoczesną pompę ciepła, sterowaną komputerowo.

Jest to niesamowity komfort oraz, na dłuższą metę, odciążenie dla Twojego portfela. Mówimy o tym, ponieważ używanie pompy ciepła do centralnego ogrzewania może być wspierane energią z instalacji fotowoltaicznej. Wtedy cała potrzebna energia jest pozyskiwana za darmo ze słońca. Tak, wiąże się to z wysoką jednorazową inwestycją, którą możesz sfinansować z dotacji czy nisko oprocentowanych pożyczek. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszymi specjalistami.

Pompy ciepła - działanie instalacji

O działaniu pompy ciepła najprościej można powiedzieć, że wykorzystuje różnice temperatur pomiędzy gruntem, pokładami wody czy powietrzem, a specjalnie opracowanym czynnikiem chłodniczym, który zawsze ma niższą temperaturę. Dzięki temu jest on w stanie nagrzewać się nawet w ujemnych temperaturach. Po czym kierowany do sprężarki, ma podwyższane ciśnienie, a tym samym jest jeszcze bardziej nagrzewany. W fazie końcowej ciepło jest oddawane do grzania wody użytkowej lub wykorzystywane przez instalacje grzewcze. Wszystko odbywa się w zamkniętym obiegu i jest praktycznie bezobsługowe przez co zapewnia Ci niesamowity komfort użytkowania.

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, ponieważ oprócz instalacji pozyskiwania energii, biegle instalujemy wszelkie urządzenia grzewcze. Nasze podejście w każdym temacie jest bardzo kompleksowe. W przypadku pomp ciepła zaczynamy od doradztwa, ponieważ nie w każdym budynku będzie to rozwiązanie w pełni efektywne. My natomiast nie lubimy robić czegoś na siłę, co później może wpłynąć na niezadowolenie klienta. Na początku odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, odnośnie dostępnych urządzeń i metod finansowania. Następnie zaplanujemy dostawę podzespołów i montaż samej instalacji.

Na koniec zostanie nam jedynie serwis, który warto wykonywać regularnie w celu zwiększenia żywotności poszczególnych części. Zrobimy wszystko, aby pozyskiwanie ciepłej wody i powietrza w domu było dla Ciebie w pełni opłacalne.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dofinansowanie pomp ciepła w województwie podkarpackim

Jednym z takich źródeł będą na pewno dotacje, które możesz wziąć na pompy ciepła. Udaje się otrzymać nawet 45% zwrotu z inwestycji. Naszym zdaniem to na prawdę dobra okazja, aby zmodernizować swój dom. W przypadku fotowoltaiki są bardzo nisko oprocentowane pożyczki, które możesz spłacać zamiast wysokich rachunków za prąd. W obu przypadkach jest to inwestycja w Twój dom, zamiast bezmyślnego wydawania pieniędzy wraz z comiesięcznymi rachunkami za energię czy grzanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dofinansowania lub instalacji pomp ciepła, zadzwoń do nas!

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE
Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ