fbpx

Pompy ciepła Poznań

Flexipower Group to zdecydowany lider w branży fotowoltaicznej, specjalizującej się w niezawodnych pompach ciepła.

Działamy na rynku 13 lat i dlatego możemy śmiało powiedzieć, że systemy grzewcze nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Każdego dnia klienci z całego województwa wielkopolskiego zgłaszają się do nas po pomoc w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla swojego domu lub firmy.

Poza samym Poznaniem mieliśmy okazję współpracować z klientami na terenie innych miast, m.in: Kościana, Wągrowca, Turku, Jarocina, Swarzędza, Środy. Wielkopolskiej, Koła, Rawicza, Chodzieży, Grodziska Wielkopolskiego, Ostrzeszowa, Konina, Piły, Leszna, Gniezna, Lubonia, Wrześni, Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna, Złotowa, Gostynina, Pleszewa, Obornik, Nowego Tomyśla, Kalisza.

Zapytaj o wycenę
POMPY CIEPŁA WIELKOPOLSKIE

Cenimy sobie dobrą współpracę z każdą osobą, która się z nami skontaktuje. To czyni nas partnerami dla naszych klientów i pozwala uzyskać bardzo dobrą opinię a także cieszyć się z dobrze wykonywanej pracy. Nie chcemy, żeby nasi klienci inwestowali w najdroższe rozwiązania. Zależy nam na tym, żeby były one świetnie dopasowane do ich potrzeb, a także finansów, którymi dysponują.

Zalety pomp ciepła w domu i przedsiębiorstwie

Zacznijmy od tego, że decydując się na instalację pompy ciepła bardzo mocno przyczyniasz się do zadbania o swoje środowisko. Nasze rozwiązania są całkowicie ekologiczne i bazują tylko na naturalnych zjawiskach przyrody. Ty natomiast poczujesz w końcu, że nie są Ci potrzebne żadne rodzaje opału takie jak: pellet, ekogroszek, węgiel itp. Raz na zawsze o tym zapomnisz. Od teraz będziesz w posiadaniu nowoczesnej pompy ciepła, którą będziesz mógł sterować zdalnie!

Kolejną zaletą z posiadania pompy ciepła jest to, że można ją połączyć z panelami PV. Wtedy wykorzystywana przez Ciebie energia jest całkowicie pozyskana ze słońca. Zapewnia to darmowe rozwiązania, które z pewnością odczujesz w  swoim portfelu.

Jako ostatni przykład korzyści z takiej inwestycji możemy podać możliwość uzyskania dofinansowania do pompy ciepła. Dobrze napisany wniosek jest w stanie uzyskać 45% zwrotu takiej inwestycji.

Jak funkcjonuje pompa ciepła?

Działanie pompy ciepła opiera się na wykorzystaniu temperatury znajdującej się w gruntach, wodzie oraz powietrzu, a czynnikiem chłodzącym, który ma niższą temperaturę niż otoczenie. W takim wypadku, niezależnie od warunków zewnętrznych, temperatura bez problemu może się podnieść. W następnym etapie zostanie on przetransportowany do specjalistycznej sprężarki, która zwiększa jego ciśnienie, a tym samym podgrzewa go jeszcze mocniej.

Do prawidłowego działania pompy ciepła i czynnika chłodzącego potrzebne jest dostarczenie energii elektrycznej. Cały proces odbywa się w układzie zamkniętym i nie wymaga Twojego zaangażowania. To taki nowoczesny, "eko-piec", podgrzewający wodę, który jest w stanie ocieplić cały Twój dom!

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Ceny pomp ciepła i ich rodzaje

Z każdym miesiącem zainteresowanie pompami ciepła jest coraz większe. Bardzo nas to cieszy ponieważ to świadczy o tym, że stawiamy na rozwiązania eko, które dodatkowo mogą przynieść nam szereg korzyści związanych chociażby z naszymi finansami. Dostępne obecne na rynku rodzaje pomop to:

  • gruntowe pompy ciepła - które pobierają ciepło z ziemi. To świetne rozwiązanie dla osób mających dużą działkę z możliwością jej bezproblemowego przekopania.
  • wodne pompy ciepła  - posiada bardzo wysoką wartość energetyczną, ale koszty jej instalacji są dosyć wysokie.
  • powietrzne pompy ciepła - to propozycja, która cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ nie wiąże się z tak dużymi nakładami finansowymi jak w przypadku innej pompy ciepła.

Odpowiedni wybór pompy ciepła, które będzie w 100% spełniać Twoje oczekiwania jest dosyć trudny, dlatego jeżeli nie chcesz w tej kwestii popełnić żadnego błędu to warto abyś skonsultował się ze specjalistami w temacie, czyli Flexipower Group. Koniecznie w tym wypadku trzeba zwrócić uwagę na wielkość działki, budynku, w którym ma być wykonana instalacja a nawet na samą budowę architektoniczną domu czy przedsiębiorstwa. Te wszystkie czynniki mają znaczenie w kwestii ceny dlatego koszty za pompę ciepła wahają się pomiędzy 25 a 60 tys. złotych.

Jak otrzymać dotację na zakup pompy ciepła?

Spośród naszych klientów, u których realizowaliśmy montaż pomp ciepła na terenie Poznania i okolic, wielu potrzebowało wsparcia w uzyskaniu dofinansowania na tego typu instalację. To normalne, ponieważ jednorazowy koszt takiej inwestycji jest stosunkowo duży. Decydując się na współpracę z naszą firmą, pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie na zakup pompy ciepła. Tym samym jesteś w stanie uzyskać do 45% zwrotu kosztów z takiej inwestycji. Nasi specjaliści na bieżąco sprawdzają dostępne możliwości uzyskania dofinansowania na terenie całego województwa wielkopolskiego. Podejmij decyzję, czy chcesz być w posiadaniu nowoczesnych eko-rozwiązań grzewczych, a my obiecujemy, że zajmiemy się resztą!

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Flexipower Group - serwis i montaż pomp ciepła w Poznaniu i województwie wielkopolskim!

Zaufaj nam, a my pomożemy Ci stworzyć w Twoim domu i przedsiębiorstwie najnowocześniejsze rozwiązania grzewcze, które pozwolą Ci znacznie obniżyć Twoje comiesięczne rachunki. Pompy ciepła to przyszłość, która z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników, dlatego zainwestuj w taki system już teraz!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas produktów i usług to koniecznie skontaktuj się z nami, aby móc porozmawiać z naszym pracownikiem. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony z zaproponowanych przez nas projektów. Możesz się z nami skontaktować poprzez kontakt mailowy, telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie. Jesteśmy w 100% pewni, że nie pożałujesz tej decyzji! Bądź eko razem z Flexipower Group!

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ