fbpx

Pompy ciepła Lublin

Flexipower Group specjalizuje się w tworzeniu systemów grzewczych, które korzystają z odnawialnych źródeł energii.

Istniejemy na rynku od 2007 roku, a nasze doświadczenie i wiedza zdobyta w tym czasie, dają nam pozycję wśród liderów branży.

Jesteśmy rzetelni i działamy kompleksowo, mając na uwadze Twoje potrzeby i oczekiwania. Pomożemy Ci stworzyć w Twoim przedsiębiorstwie lub domku jednorodzinnym, doskonałe instalacje pomp ciepła w połączeniu z niezawodnymi systemami fotowoltaicznymi. Dzięki temu zadbasz o obniżenie swoich comiesięcznych rachunków oraz zadziałasz z korzyścią dla środowiska!

Zapytaj o wycenę
POMPY CIEPŁA LUBELSKIE

Wyróżniamy kilka rodzajów pomp ciepła korzystających z OZE:

  • gruntowe pompy ciepła
  • wodne pompy ciepła
  • powietrzne pompy ciepła

Każda z pomp ciepła, którą mamy w swojej ofercie, wykazuje wysoką bezawaryjność, a także cechuje się niskim kosztem eksploatacji i konserwacji. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego. Poza Lublinem obsługujemy klientów także z m.in.: Zamościa, Puław, Chełma, Bełżyc, Łęczny, Kraśnika, Biłgoraju, Lubartowa, Kazimierza Dolnego, Białej Podlaskiej, Krasnegostawu.

Jakie zalety niosą ze sobą pompy ciepła?

Do największych korzyści, jakie możesz zauważyć od razu, gdy zdecydujesz się na montaż pompy ciepła należą:

  • Prosta konstrukcja, która nie zajmuje zbyt wiele miejsca
  • Niskie koszty montażu oraz obsługi pompy ciepła
  • Sterowanie przy pomocy pilota
  • Zamontowany podgrzewacz wody
  • Stosunkowo niska cena

Dodatkowo oferowane przez nas systemy pomp ciepła są rozwiązaniami w pełni ekologicznymi. Dzięki temu instalując je w swoim domu w znaczny sposób będziesz przyczyniał się do ochrony środowiska, w którym żyjesz.

W jaki sposób działa pompa ciepła?

Zasada działania pompy ciepła jest dosyć prosta. System wykorzystuje różnice w temperaturze pomiędzy gruntem, wodą, powietrzem, a czynnikiem chłodniczym o niższej temperaturze, dlatego nagrzewa się on nawet przy ujemnych temperaturach. Następnie zostaje skierowany do sprężarki, która poprzez swój mechanizm działania jeszcze mocniej go nagrzewa. Na końcu wytworzone ciepło jest oddawane do ogrzania wody lub trafia do instalacji grzewczych. Wszystko to odbywa się bezobsługowo, w zamkniętym obiegu, dlatego jest to instalacja bardzo wygodna dla każdego użytkownika.

Flexipower Group oferuje kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł energii, a także doradztwa i montażu systemów grzewczych. Zależy nam na tym, żebyś miał w zasięgu ręki sprawdzone i pewne rozwiązania, które pozwolą Ci maksymalnie zaoszczędzić nie tylko Twoje pieniądze ale także czas! Kiedy już wspólnie z Tobą dobierzemy właściwe systemy grzewcze lub instalacje fotowoltaiczne będziemy mogli umówić się z Tobą na konkretny termin, aby dokonać montażu.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

+48 535 102 121

Dofinansowanie na pompy ciepła w lubelskim

Z naszego punktu widzenia najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest połączenie dwóch systemów: pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej. Oczywiście mamy na uwadze to, że jest to propozycja dosyć kosztowna, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Ci pomoc w uzyskaniu dofinansowania na taki sprzęt. Nasi pracownicy na bieżąco śledzą możliwość uzyskania dotacji na pompy ciepła i fotowoltaikę na terenie całego województwa lubelskiego.

Z naszych dotychczasowych doświadczeń możemy Ci już na wstępie powiedzieć, że jest szansa na uzyskanie aż 45% zwrotu z tej kompleksowej inwestycji. Jest to dla Ciebie doskonała okazja, by zmodernizować instalacje w Twoim domu lub firmie za naprawdę niewielkie pieniądze! Pomyśl tylko ile dzięki temu jesteś w stanie wprowadzić oszczędności!

FINANSOWANIE
Interesują Cię dotacje? A może kredyt lub leasing na jedną z naszych usług? Pomożemy Ci w formalnościach, zapytaj nas jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś!

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Flexipower Group – działamy na terenie całego województwa lubelskiego

Jesteśmy firmą ogólnopolską, która ma swój oddział także w województwie lubelskim! Mieścimy się w Lublinie. Właśnie tutaj postanowiliśmy podzielić się z naszymi klientami oferowanymi przez nas produktami z zakresu pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Wiemy, jaki ogromny potencjał płynie z naszych instalacji, dlatego jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy takie rozwiązania są odpowiednie także dla Ciebie, to nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami a my dokładnie przedstawimy Ci plan działania, wyliczymy oszczędności, jakie możesz uzyskać w krótkim czasie dzięki naszej pracy a także opowiemy Ci o dotychczasowych naszych inwestycjach.

To ważne, żebyś wiedział na czym dokładnie polega działanie pompy ciepła oraz paneli fotowoltaicznych. Mimo coraz większej wiedzy w tym temacie, cały czas wśród naszych klientów pojawiają się dodatkowe pytania. My jesteśmy od tego, żeby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości!

Możesz pojawić się w naszej firmie osobiście, skorzystać z dostępnego formularza na naszej stronie lub napisać maila. Każda forma kontaktu z nami będzie w tym wypadku dobra. Wierzymy, że jeśli nam zaufasz i poznasz nieocenione możliwości jakie niosą za sobą instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła, będziesz w 100% przekonany, że podejmujesz właściwą decyzję!

Jak wygląda współpraca?
kontakt
Kontakt
audyt
Audyt
wycena
Wycena i finansowanie
umowa
Instalacja

ZAPYTAJ O INSTALACJE I PANELE FOTOWOLTAICZNE

POROZMAWIAJMY

Call Now ButtonZADZWOŃ