Najskuteczniejsza instalacja fotowoltaiczna to taka, która odpowiada potrzebom Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. Przygotowaliśmy prosty kalkulator, który pomoże Ci przekonać się, jakie oszczędności zyskasz dzięki inwestycji w OZE. Poznasz także wysokość dotacji na fotowoltaikę w ramach aktualnego programu dofinansowań.

Projekt dla klienta przygotowujemy zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby i przeprowadzony audyt, dlatego wyniki uzyskane w kalkulatorze mają charakter poglądowy.

Za jaki okres podajesz dane?
Obecna wysokość Twoich rachunków:

Twoje zużycie wynosi 0 kWh powyżej limitu zamrożenia cen prądu. W 2023 roku zapłacisz o 3120 zł więcej niż w zeszłym roku, czyli prawie 30% drożej.

Podsumowanie

Twoje oszczędności w skali roku, dzięki instalacji z FlexiPower Group: 5964

Wysokość dotacji w ramach programu Mój Prąd 5.0: 6000 zł

Przedstawiona informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Informacja ma na celu wyłącznie pokazanie przykładu, jaki wpływ na oszczędności w gospodarstwie domowym, może mieć korzystanie z odnawialnych źródeł energii.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I OTRZYMAJ OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Lubimy wspierać Klientów w realizacji projektów związanych z branżą OZE. Napisz nam, w jaki sposób możemy pomóc.

    Skontaktuj się z nami tak, jak ci wygodnie – zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

    Kalkulator fotowoltaiczny Kalkulator pompy ciepła
    To top